Naruto World Fan Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto World Fan Club


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

Masashi interviu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Senpai
Rikudou Sennin
Senpai


Rank: Rikudou Sennin
Chakra : 1096
Data de inscriere : 29/01/2015
Masashi interviu Empty
MesajSubiect: Masashi interviu Masashi interviu Icon_minitimeSam Ian 31, 2015 8:13 am

Intrebare: Cum se v-a desfasura manga de acum inainte?
Raspuns: Cum se v-a desfasura manga in viitor? Cand marele razboi ninja v-a ajunge in faza finala, isi vor face aparitia mai multe caractere, La naiba, nu-mi mai pasa asa de mult, asa ca o sa spun mai multe lucru (spoiler). Da, o confruntare intre Naruto si Sasuke este asteptata. mai intai de toate "beep" vine "beep" inapoi deoarece "beep" energie din "beep" , iar apoi toti biju se unesc si "bepp" la "beep". Apoi sunt multe momente dramatice planificate pentru final la fel si "beep" vor cadea ca si "beep" ochii tai vor fi lipiti.
Spre final, atat manga cat si anime'ul, vor deveni incitante si asa cum eu scriu manga (originalul) o voi face interesanta chiar daca ma v-a costa viata. Garantez ca v-a fi palpitant, asa ca va rog, fiti captivati de ea. Va rog, asteptati asta, nu va voi dezamagi. Voi da tot ce pot. Indiferent de ceea ce v-a veni, imi voi da toata silinta. Nu mai am nimic de spus (un raset din sala). Am spus ca voi face tot ceea ce pot? (rade)
Un fan de pe tweeter il intreaba: Ce este Naruto pentru Kishimoto-sensei?
R: Prin Naruto, te referi la la titlu sau la caracter? Daca te referi la caracter, presupun ca un erou, da, el este un erou.

F: Ce va inspira sa continuati Naruto?
R: Pai, cred ca datorita suportul fanilor.

F: Ce ninjutsu ati vrea sa folositi?
R: Asa cum am mai spus de multe ori, ninjutsul pe care l-as folosi este kagebunshin. Daca ma intrebi de ce, pai facand alti 17 ca mine, le-as da cate o pagina de manga la fiecare si astfel as termina mai repede. Asa ca mi-ar placea sa folosesc kagebunshin.

F: Cara caracter este cel mai apropiat de dvs?
R: Pai cred ca Kiba sau Naruto. Ei fac lucrurile inainte sa gandeasca, de aceea cred ca ma aseman mult cu ei.

F: Dintre toate caracterele din Naruto, cu cine ai vrea sa te imprietenesti cel mai mult?
R: Hmmm, sincer, nu as vrea sa fiu un prieten apropiat cu niciunul dintre ei, dar poate cu Lee. Da, cu Lee. Rock Lee, pare dragut si cred ca poate fii de incredere.

F: Daca ar fi sa iesi la o intalnire cu un caracter femeie din Naruto, cu cine ai iesi?
R: Este cam sinistru sa te gandesti sa iesi cu un caracter pe care l-am creat personal, dar as spune Hinata ... presupun.

F: Care caracter este greu de desenat?
R: Sasuke este primul, Sasuke este, deoarece l-am desenat sa-si arate genunchii, am facut proiectul in prealabil si am observat ca este destul de greu sa continui sa-i desenez genunchii, deoarece m-am simtit intotdeauna ciudat sa desenez genunchi asa ca am decis sa-i ascund mai tarziu. Astfel, sunt multi intrei cei care au aparut la examenul chunin, ca Neji, el este destul de greu de desenat. Nu stiu de ce a trebuit sa-l desenez asa, dar Neji a avut cele 3 stupide centuri, sau cum doresti sa le numesti, alea de la piept si ma tot intrebam de fiecare data cand le desenam, ce vor sa fie. Cand am desenat partea a doua, din fericire, am reusit sa le schimb, dar tot sunt nefericit din aceasta cauza si as vrea sa-i schimb tinuta lui Neji din nou.

F: Ziua ta de nastere este in aceeasi zi cu cea a lui Sasori, este Sasori un personaj special pentru tine?
R: Hmmm, chiar asa? Sasori? Am aceeasi zi de nastere cu a lui? Chiar asa? Pai, da, eu sunt un mook book (un termen de publicatie intre o revista de benzi desenate si o carte). Am ales zilele de nastere inainte sa fac mook book. Ah, da, imi aduc aminte acum, deoarece Sasori (numele) inseamna scorpion si eu sunt scorpion, asa ca am crezut ca este bine sa impartim ziua de nastere sau ceva, cam asa stau lucurile.

F: Deoarece te iubesc, Kishimoto-sensei, iti spun Kishie sau Lord kishi-kage, dar cum ti-ar placea sa ti se spuna?
R: Cum as prefera sa mi se spuna? Spuneti-mi cum doriti, accept orice.

F: Daca Naruto, v-a avea vreodata un fiu, ce nume ii vei pune?
R: Daca Naruto v-a avea un fiu, ce nume ii voi da? Obisnuiam sa ma gandesc ca Menma ar fi chiar dragut. Oamenii de obicei glumesc intrebandu-ma: "Nu te apuci de Menma dupa ce termini Naruto?", "Ar trebui sa scrii despre fiul lui Naruto, Naruto al doilea" sau "De ce nu scrii Menma?", dar acum am folosit numele pentru film, asa ca hmmm, numele fiului lui Naruto, v-a fi Shinachiku, presupun. Shinachiku, este alt nume pentru Menma, insemnand muguri de banbus condimentat.

F: A avut Itachi pe cineva special?
R: Daca Itachi a avut vreo prietena? Da, presupun ca da, deoarece era foarte popular printre fete, ma gandesc ca a avut.

F: Ai spus ca iti vin toate ideile in timp ce esti in baie, cat timp stai la baie?
R: Sa vad ... un dus dureaza cam 30 de minute, sau atunci cand sunt intr-o cada cu hidromasaj, cam o ora si jumatate. iau cu mine niste ceai. Cand sangele circula este bine, deoarece ideile imi vin usor in minte, de aceea imi vin ideile in baie.

F: Cum iti spun copiii?
R: Otoh-san (tata). Oto-san. Ocazional imi spun "Persoana care scrie Naruto".

F: Ce iti doresti cel mai mult in acest moment?
R: Zambete de la cei care vad Naruto, sau citesc manga.

F: Ce fel de manga crezi ca vei scrie cand vei fi batran?
R: Cand o sa fiu batran, lasa-ma sa ma pensionez, te rog. dar daca tot voi fi presat de editori ca sa scriu manga, cred ca voi scrie despre dragoste veche sau ceva asemanator ... Chiar imi face placere sa scriu despre dragoste.

F: Ti-ar placea sa faci alt film?
R: Imi place sa fac filme, deci sigur voi mai face.

Intrebare: Legendarul shinobi este acum nemuritor. Are Uchiha Madara, puncte slabe?
R: Toate persoanele puternice au puncte slabe, dar Madara nu are. Cum se v-a desfasura lupta de acum inainte? Secretele si a 4 a linie geneaologica vor fi aratate. Doua caractere mari din Konoha vor muri. V-a fi o lupta intre Tobi si echipa lui Naruto, iar unul dintre ei nu v-a mai putea lupta. Jinchuuriki lui 8 cozi v-a fi dezvaluit. Acest jinchuuriki v-a omora unul dintre membri Akatsuki si v-a invada Konoha de unul singur. In timpul acestei lupte, unul v-a muri, iar altul isi v-a pierde vederea. Cu totii stim ca acel Jinchuuriki este Bee, Dar ce il determina sa atace Konoha? Nu sunt destule aceste atacuri pentru Konoha?
Sus In jos
https://narutoworld-fanclub.forumgratuit.ro

Masashi interviu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t interviu Masashi Kishimoto
t Masashi Kishimoto interviu 2012 in Romana
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto World Fan Club :: Naruto :: Noutati si Detalii-